Omat varaukseni

Etusivu/Omat varaukseni
Omat varaukseni2020-01-05T11:14:38+02:00
Maanantai 20.01.2020

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 20.01.2020

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Sunnuntai 12.01.2020

Zumba - 1/24

Sunnuntai 12.01.2020

Klo 16:30 - 17:25

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Cross training taviksille - 1/20

Sunnuntai 12.01.2020

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa

Lauantai 11.01.2020

LatinFusion - 1/20

Lauantai 11.01.2020

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 11.01.2020

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 11.01.2020

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Perjantai 10.01.2020

Zumba - 1/24

Perjantai 10.01.2020

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 09.01.2020

Flowjooga - 1/14

Torstai 09.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Keskiviikko 08.01.2020

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 08.01.2020

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 08.01.2020

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Core & liikkuvuus - 1/14

Keskiviikko 08.01.2020

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Dynaaminen jooga - 2/14

Keskiviikko 08.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarunkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Keskiviikko 08.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarunkuja 1)

Tuuli

Tiistai 07.01.2020

Vatsa-pakara - 1/20

Tiistai 07.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Pirjo

Maanantai 06.01.2020

Zumba - 1/24

Maanantai 06.01.2020

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 2/20

Maanantai 06.01.2020

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Lempeä pilates - 2/20

Maanantai 06.01.2020

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Torstai 02.01.2020

Cross training taviksille - 0/20

Torstai 02.01.2020

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa

Lempeä pilates - 0/20

Torstai 02.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Lempeä pilates - 0/20

Torstai 02.01.2020

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Maanantai 30.12.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 30.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Zumba - 1/24

Maanantai 30.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 1/20

Maanantai 30.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Lauantai 28.12.2019

Kinkunsulatusjumppa - 1/20

Lauantai 28.12.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Kinkunsulatusjumppa - 1/20

Lauantai 28.12.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Lempeä pilates - 1/20

Lauantai 28.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Sunnuntai 22.12.2019

PowerPilates - 2/20

Sunnuntai 22.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Anne

PowerPilates - 2/20

Sunnuntai 22.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Anne

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 22.12.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 22.12.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 21.12.2019

Total Body - 1/20

Lauantai 21.12.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 21.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 21.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Torstai 19.12.2019

Terve selkä - 2/20

Torstai 19.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Kirsi

Terve selkä - 2/20

Torstai 19.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Kirsi

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 19.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Anne

Flowjooga - 1/20

Torstai 19.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

LIME-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Flowjooga - 1/20

Torstai 19.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

LIME-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Keskiviikko 18.12.2019

Lempeä pilates - 3/20

Keskiviikko 18.12.2019

Klo 18:30 - 19:25

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Lempeä pilates - 3/20

Keskiviikko 18.12.2019

Klo 18:30 - 19:25

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Lempeä pilates - 3/20

Keskiviikko 18.12.2019

Klo 18:30 - 19:25

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna

Tiistai 17.12.2019

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 17.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 17.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Dynaaminen jooga - 1/14

Tiistai 17.12.2019

Klo 18:15 - 19:10

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 16.12.2019

Lempeä pilates - 2/20

Maanantai 16.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Lempeä pilates - 2/20

Maanantai 16.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 16.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 15.12.2019

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 15.12.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 15.12.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 14.12.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 14.12.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 14.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 14.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 14.12.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Torstai 12.12.2019

Terve selkä - 2/14

Torstai 12.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 2/14

Torstai 12.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 2/20

Torstai 12.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Cross training taviksille - 2/20

Torstai 12.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Keskiviikko 11.12.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Keskiviikko 11.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 10.12.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 10.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 1/24

Tiistai 10.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 10.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 10.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 10.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 09.12.2019

Zumba - 2/24

Maanantai 09.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 09.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Zumba - 2/24

Maanantai 09.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 09.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 09.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Lauantai 07.12.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 07.12.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Torstai 05.12.2019

Terve selkä - 3/14

Torstai 05.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 3/14

Torstai 05.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 3/14

Torstai 05.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 05.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Barre - 1/14

Torstai 05.12.2019

Klo 18:45 - 19:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Keskiviikko 04.12.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 04.12.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 04.12.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Core & liikkuvuus - 2/14

Keskiviikko 04.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Core & liikkuvuus - 2/14

Keskiviikko 04.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 03.12.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 03.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 03.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 03.12.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 02.12.2019

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 02.12.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Sunnuntai 01.12.2019

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 01.12.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 30.11.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 30.11.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Vatsa-pakara - 1/20

Lauantai 30.11.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Kirsi

Lempeä pilates - 1/20

Lauantai 30.11.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Perjantai 29.11.2019

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 29.11.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 28.11.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 28.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Barre - 1/14

Torstai 28.11.2019

Klo 18:45 - 19:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Keskiviikko 27.11.2019

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 27.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Tiistai 26.11.2019

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 25.11.2019

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 25.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 25.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Sunnuntai 24.11.2019

Cross training taviksille - 1/20

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tanja

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tuuli sijaistaa (Karoliina)

Hot yinjooga - 2/20

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tuuli sijaistaa (Karoliina)

Perjantai 22.11.2019

Zumba - 2/24

Perjantai 22.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Perjantai 22.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 22.11.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 21.11.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 21.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 20.11.2019

Kahvakuula - 3/20

Keskiviikko 20.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Kahvakuula - 3/20

Keskiviikko 20.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Kahvakuula - 3/20

Keskiviikko 20.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Core & liikkuvuus - 2/14

Keskiviikko 20.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Core & liikkuvuus - 2/14

Keskiviikko 20.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 19.11.2019

Zumba - 1/24

Tiistai 19.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 1/14

Tiistai 19.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 1/14

Tiistai 19.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 18.11.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 18.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Zumba - 1/24

Maanantai 18.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 18.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna sijaistaa (Annaleena)

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 18.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna sijaistaa (Annaleena)

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 18.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 17.11.2019

Cross training taviksille - 2/20

Sunnuntai 17.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa sijaistaa (Tanja)

Cross training taviksille - 2/20

Sunnuntai 17.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa sijaistaa (Tanja)

Hot yinjooga - 3/20

Sunnuntai 17.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Hot yinjooga - 3/20

Sunnuntai 17.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Hot yinjooga - 3/20

Sunnuntai 17.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 16.11.2019

LatinFusion - 2/20

Lauantai 16.11.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

LatinFusion - 2/20

Lauantai 16.11.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Perjantai 15.11.2019

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 15.11.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 14.11.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 14.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 13.11.2019

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 13.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 13.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Tiistai 12.11.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 12.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 3/24

Tiistai 12.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 12.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 12.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 12.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 12.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 11.11.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 11.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 11.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 11.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 10.11.2019

Cross training taviksille - 1/20

Sunnuntai 10.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa sijaistaa

Perjantai 08.11.2019

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 08.11.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 07.11.2019

Terve selkä - 2/14

Torstai 07.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 2/14

Torstai 07.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 06.11.2019

Kahvakuula - 2/20

Keskiviikko 06.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Kahvakuula - 2/20

Keskiviikko 06.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Tiistai 05.11.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 05.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 1/24

Tiistai 05.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 1/14

Tiistai 05.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 04.11.2019

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 04.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Sunnuntai 03.11.2019

PowerPilates - 1/14

Sunnuntai 03.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Lauantai 02.11.2019

Lempeä pilates - 1/20

Lauantai 02.11.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Perjantai 01.11.2019

Zumba - 2/24

Perjantai 01.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Perjantai 01.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 31.10.2019

Terve selkä - 2/14

Torstai 31.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 2/14

Torstai 31.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 30.10.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 30.10.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 30.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Tiistai 29.10.2019

Zumba - 1/24

Tiistai 29.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 29.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 29.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 29.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 28.10.2019

Zumba - 2/24

Maanantai 28.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Zumba - 2/24

Maanantai 28.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 28.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 28.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Sunnuntai 27.10.2019

Cross training taviksille - 1/20

Sunnuntai 27.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Rosa sijaistaa

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 27.10.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 26.10.2019

Total Body - 1/20

Lauantai 26.10.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Perjantai 25.10.2019

Zumba - 1/24

Perjantai 25.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 25.10.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 24.10.2019

Terve selkä - 2/14

Torstai 24.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 2/14

Torstai 24.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 24.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Keskiviikko 23.10.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 23.10.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 23.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Tiistai 22.10.2019

Zumba - 1/24

Tiistai 22.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 22.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 22.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 21.10.2019

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 21.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 21.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 21.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 20.10.2019

PowerPilates - 2/14

Sunnuntai 20.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

PowerPilates - 2/14

Sunnuntai 20.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 20.10.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 19.10.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 19.10.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 19.10.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 19.10.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Perjantai 18.10.2019

Zumba - 1/24

Perjantai 18.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 17.10.2019

Terve selkä - 2/14

Torstai 17.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Terve selkä - 2/14

Torstai 17.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 16.10.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 16.10.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Tiistai 15.10.2019

Zumba - 1/24

Tiistai 15.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Maanantai 14.10.2019

Lempeä pilates - 3/14

Maanantai 14.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 3/14

Maanantai 14.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 3/14

Maanantai 14.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 14.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 13.10.2019

PowerPilates - 1/14

Sunnuntai 13.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 13.10.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 12.10.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 12.10.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 1/20

Lauantai 12.10.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Perjantai 11.10.2019

Zumba - 3/24

Perjantai 11.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Perjantai 11.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Perjantai 11.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 10.10.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 10.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Keskiviikko 09.10.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 09.10.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 09.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Hot yinjooga - 1/20

Keskiviikko 09.10.2019

Klo 19:50 - 21:00

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Paula

Tiistai 08.10.2019

Zumba - 1/24

Tiistai 08.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 08.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 08.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 07.10.2019

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 07.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Lempeä pilates - 2/14

Maanantai 07.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 07.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Sunnuntai 06.10.2019

PowerPilates - 1/14

Sunnuntai 06.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Lauantai 05.10.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 05.10.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 05.10.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna sijaistaa (Karoliina)

Lempeä pilates - 2/20

Lauantai 05.10.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jenna sijaistaa (Karoliina)

Perjantai 04.10.2019

Zumba - 1/24

Perjantai 04.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 03.10.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 03.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 03.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Keskiviikko 02.10.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 02.10.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Core & liikkuvuus - 1/14

Keskiviikko 02.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 01.10.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 01.10.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 1/24

Tiistai 01.10.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 01.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 01.10.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 30.09.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 30.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 30.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Flowjooga - 2/14

Maanantai 30.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 2/14

Maanantai 30.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Sunnuntai 29.09.2019

Cross training taviksille - 1/20

Sunnuntai 29.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tanja

Lauantai 28.09.2019

Lempeä pilates - 3/20

Lauantai 28.09.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lempeä pilates - 3/20

Lauantai 28.09.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lempeä pilates - 3/20

Lauantai 28.09.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Perjantai 27.09.2019

Meditatiivinen hot yinjooga - 2/20

Perjantai 27.09.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Meditatiivinen hot yinjooga - 2/20

Perjantai 27.09.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 26.09.2019

Flowjooga - 2/14

Torstai 26.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 2/14

Torstai 26.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Keskiviikko 25.09.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 25.09.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 25.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Tiistai 24.09.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 24.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 4/24

Tiistai 24.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 24.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 24.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 24.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 24.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 24.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

PowerPilates - 1/14

Tiistai 24.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Maanantai 23.09.2019

Zumba - 2/24

Maanantai 23.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Zumba - 2/24

Maanantai 23.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Flowjooga - 1/14

Maanantai 23.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Sunnuntai 22.09.2019

PowerPilates - 1/14

Sunnuntai 22.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 22.09.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tuuli sijaistaa

Lauantai 21.09.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 21.09.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Perjantai 20.09.2019

Zumba - 2/24

Perjantai 20.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Perjantai 20.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 19.09.2019

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 19.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Flowjooga - 1/14

Torstai 19.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Tiistai 17.09.2019

Zumba - 4/24

Tiistai 17.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 17.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 17.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 17.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 17.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 17.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 16.09.2019

Zumba - 2/24

Maanantai 16.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Zumba - 2/24

Maanantai 16.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Flowjooga - 2/14

Maanantai 16.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 2/14

Maanantai 16.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Sunnuntai 15.09.2019

PowerPilates - 2/14

Sunnuntai 15.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

PowerPilates - 2/14

Sunnuntai 15.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 15.09.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 15.09.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Lauantai 14.09.2019

LatinFusion - 1/20

Lauantai 14.09.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Sari

Vatsa-pakara - 2/20

Lauantai 14.09.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Kirsi

Vatsa-pakara - 2/20

Lauantai 14.09.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Kirsi

Torstai 12.09.2019

Flowjooga - 3/14

Torstai 12.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 3/14

Torstai 12.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 3/14

Torstai 12.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Keskiviikko 11.09.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 11.09.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Tiistai 10.09.2019

Zumba - 2/24

Tiistai 10.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Tiistai 10.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 6/14

Tiistai 10.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 09.09.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 09.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Kahvakuula - 1/20

Maanantai 09.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Flowjooga - 1/14

Maanantai 09.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Lauantai 07.09.2019

LatinFusion - 2/20

Lauantai 07.09.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

LatinFusion - 2/20

Lauantai 07.09.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Perjantai 06.09.2019

Zumba - 1/24

Perjantai 06.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 05.09.2019

Flowjooga - 2/14

Torstai 05.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 2/14

Torstai 05.09.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Keskiviikko 04.09.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 04.09.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Core & liikkuvuus - 1/14

Keskiviikko 04.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 03.09.2019

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Core & liikkuvuus - 2/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 4/24

Tiistai 03.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 03.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 03.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 4/24

Tiistai 03.09.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 4/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 4/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 4/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 4/14

Tiistai 03.09.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 02.09.2019

Zumba - 1/24

Maanantai 02.09.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Flowjooga - 2/14

Maanantai 02.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Flowjooga - 2/14

Maanantai 02.09.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Lauantai 31.08.2019

LatinFusion - 3/20

Lauantai 31.08.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

LatinFusion - 3/20

Lauantai 31.08.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

LatinFusion - 3/20

Lauantai 31.08.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 1/20

Lauantai 31.08.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina (Jenna sijaistaa)

Perjantai 30.08.2019

Zumba - 2/24

Perjantai 30.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Perjantai 30.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Torstai 29.08.2019

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 29.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Flowjooga - 1/14

Torstai 29.08.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Keskiviikko 28.08.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 28.08.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 28.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Core & liikkuvuus - 1/14

Keskiviikko 28.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Tiistai 27.08.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 27.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 3/24

Tiistai 27.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 27.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 27.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 27.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 27.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 27.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 26.08.2019

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 26.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Barre - 1/14

Maanantai 26.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jannina

Flowjooga - 1/14

Maanantai 26.08.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Sunnuntai 25.08.2019

PowerPilates - 1/14

Sunnuntai 25.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 25.08.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina (Pauliina sijaistaa)

Lauantai 24.08.2019

LatinFusion - 2/20

Lauantai 24.08.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

LatinFusion - 2/20

Lauantai 24.08.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Total Body - 1/20

Lauantai 24.08.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Perjantai 23.08.2019

Zumba - 2/24

Perjantai 23.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Perjantai 23.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Meditatiivinen hot yinjooga - 1/20

Perjantai 23.08.2019

Klo 18:15 - 19:10

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Torstai 22.08.2019

Terve selkä - 1/14

Torstai 22.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 22.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Keskiviikko 21.08.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 1/14

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Core & liikkuvuus - 4/14

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Core & liikkuvuus - 4/14

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Core & liikkuvuus - 4/14

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Core & liikkuvuus - 4/14

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot dynaaminen jooga - 1/20

Keskiviikko 21.08.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Paula

Tiistai 20.08.2019

Zumba - 3/24

Tiistai 20.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 20.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 3/24

Tiistai 20.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 20.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Dynaaminen jooga - 2/14

Tiistai 20.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 19.08.2019

Kahvakuula - 2/20

Maanantai 19.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Kahvakuula - 2/20

Maanantai 19.08.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Flowjooga - 1/14

Maanantai 19.08.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Sunnuntai 18.08.2019

Hot yinjooga - 1/20

Sunnuntai 18.08.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Torstai 15.08.2019

Cross training taviksille - 1/20

Torstai 15.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Barre - 1/14

Torstai 15.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Keskiviikko 14.08.2019

Kahvakuula - 1/20

Keskiviikko 14.08.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Tiistai 13.08.2019

Core & liikkuvuus - 1/14

Tiistai 13.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 2/24

Tiistai 13.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Zumba - 2/24

Tiistai 13.08.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 1/14

Tiistai 13.08.2019

Klo 18:15 - 19:10

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Maanantai 12.08.2019

Zumba - 2/24

Maanantai 12.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 1/14

Maanantai 12.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Zumba - 2/24

Maanantai 12.08.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Go to Top