Varauskalenteri2019-08-29T10:03:18+02:00

Tuntien varaaminen

  • Voit varata paikan yhdelle tunnille ostamatta krediittejä etukäteen.
  • Kun varaat paikan tunnille, käytät krediitin eli krediitti veloitetaan jo varatessa. Jos perut ilmoittautumisen viimeistään kolme tuntia ennen tunnin alkua, krediitti palautuu takaisin.
  • Voit varata tunteja enintään kahden viikon päähän.

Ilmoittautuminen jonotuslistalle

Jos tunti on jo täynnä, voit ilmoittautua jonotuslistalle.

  • Kun peruutuspaikka vapautuu, saat ilmoituksen sähköpostilla. Muista siis seurata sähköpostiasi!
  • Ilmoitus tunnille pääsemisestä tulee viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua.
  • Jos olet jonossa tunnille ja päätätkin puuhailla jotain muuta, muista peruuttaa myös jonotuslistalle ilmoittautuminen.

 

Tänään - 28.11.2019

Torstai 21.11.2019

Terve selkä - 14/14

Torstai 21.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 20/20

Torstai 21.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Barre - 13/14

Torstai 21.11.2019

Klo 18:45 - 19:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Flowjooga - 13/14

Torstai 21.11.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Perjantai 22.11.2019

Zumba - 9/24

Perjantai 22.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Meditatiivinen hot yinjooga - 14/20

Perjantai 22.11.2019

Klo 18:15 - 19:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Emilia

Lauantai 23.11.2019

LatinFusion - 13/20

Lauantai 23.11.2019

Klo 10:00 - 10:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Total Body - 7/20

Lauantai 23.11.2019

Klo 11:00 - 11:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Jacqueline

Lempeä pilates - 10/20

Lauantai 23.11.2019

Klo 12:00 - 12:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Sunnuntai 24.11.2019

Cross training taviksille - 8/20

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Tanja

PowerPilates - 9/14

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Hot yinjooga - 20/20

Sunnuntai 24.11.2019

Klo 19:15 - 20:30

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Karoliina

Maanantai 25.11.2019

Zumba - 22/24

Maanantai 25.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Maria

Lempeä pilates - 14/14

Maanantai 25.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Annaleena

Kahvakuula - 3/20

Maanantai 25.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Koray

Flowjooga - 0/14

Maanantai 25.11.2019

Klo 20:00 - 20:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina

Tiistai 26.11.2019

Core & liikkuvuus - 11/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Zumba - 13/24

Tiistai 26.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Victor

Dynaaminen jooga - 3/14

Tiistai 26.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Keskiviikko 27.11.2019

Kahvakuula - 7/20

Keskiviikko 27.11.2019

Klo 17:45 - 18:40

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Mirva

Lempeä pilates - 14/14

Keskiviikko 27.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Jenna

Core & liikkuvuus - 9/14

Keskiviikko 27.11.2019

Klo 19:00 - 19:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Anne

Torstai 28.11.2019

Terve selkä - 8/14

Torstai 28.11.2019

Klo 17:00 - 17:55

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Kirsi

Cross training taviksille - 14/20

Torstai 28.11.2019

Klo 18:00 - 18:55

Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Aino

Barre - 3/14

Torstai 28.11.2019

Klo 18:45 - 19:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Tuuli

Flowjooga - 3/14

Torstai 28.11.2019

Klo 19:45 - 20:40

Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Karoliina