Varauskalenteri aikuisten viikkotunneille

//Varauskalenteri aikuisten viikkotunneille
Varauskalenteri aikuisten viikkotunneille2019-08-06T14:25:02+03:00

Tänään - 27.10.2019

Sunnuntai 20.10.2019

Cross training taviksille - 12/20

Päivämäärä: Sunnuntai 20.10.2019

Kellonaika: 18:00 - 18:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Rosa sijaistaa

PowerPilates - 11/14

Päivämäärä: Sunnuntai 20.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Anne

Hot yinjooga - TÄYNNÄ

Päivämäärä: Sunnuntai 20.10.2019

Kellonaika: 19:15 - 20:30

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Karoliina

Maanantai 21.10.2019

Zumba - 22/24

Päivämäärä: Maanantai 21.10.2019

Kellonaika: 17:00 - 17:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Maria

Lempeä pilates - TÄYNNÄ

Päivämäärä: Maanantai 21.10.2019

Kellonaika: 17:00 - 17:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Annaleena

Kahvakuula - 5/20

Päivämäärä: Maanantai 21.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Koray

Flowjooga - 4/14

Päivämäärä: Maanantai 21.10.2019

Kellonaika: 20:00 - 20:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Karoliina

Tiistai 22.10.2019

Core & liikkuvuus - 11/14

Päivämäärä: Tiistai 22.10.2019

Kellonaika: 17:00 - 17:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Kirsi

Zumba - 9/24

Päivämäärä: Tiistai 22.10.2019

Kellonaika: 18:00 - 18:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Victor

Dynaaminen jooga - 9/14

Päivämäärä: Tiistai 22.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Tuuli

Lempeä pilates - 2/14

Päivämäärä: Tiistai 22.10.2019

Kellonaika: 20:00 - 20:55

Paikka: Lumme

Ohjaaja: Karoliina

Keskiviikko 23.10.2019

Kahvakuula - 16/20

Päivämäärä: Keskiviikko 23.10.2019

Kellonaika: 17:45 - 18:40

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Mirva

Lempeä pilates - TÄYNNÄ

Päivämäärä: Keskiviikko 23.10.2019

Kellonaika: 18:00 - 18:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Jenna

Core & liikkuvuus - 7/14

Päivämäärä: Keskiviikko 23.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Anne

Torstai 24.10.2019

Terve selkä - 6/14

Päivämäärä: Torstai 24.10.2019

Kellonaika: 17:00 - 17:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Kirsi

Cross training taviksille - 11/20

Päivämäärä: Torstai 24.10.2019

Kellonaika: 18:00 - 18:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Aino

Barre - 8/14

Päivämäärä: Torstai 24.10.2019

Kellonaika: 18:45 - 19:40

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Tuuli

DanceVibes - 2/20

Päivämäärä: Torstai 24.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Aino

Flowjooga - 2/14

Päivämäärä: Torstai 24.10.2019

Kellonaika: 19:45 - 20:40

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Karoliina

Perjantai 25.10.2019

Zumba - 6/24

Päivämäärä: Perjantai 25.10.2019

Kellonaika: 17:00 - 17:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Victor

Meditatiivinen hot yinjooga - 4/20

Päivämäärä: Perjantai 25.10.2019

Kellonaika: 18:15 - 19:30

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Emilia

Lauantai 26.10.2019

LatinFusion - 4/20

Päivämäärä: Lauantai 26.10.2019

Kellonaika: 10:00 - 10:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Jacqueline

Total Body - 4/20

Päivämäärä: Lauantai 26.10.2019

Kellonaika: 11:00 - 11:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Jacqueline

Lempeä pilates - 4/20

Päivämäärä: Lauantai 26.10.2019

Kellonaika: 12:00 - 12:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Karoliina

Sunnuntai 27.10.2019

Cross training taviksille - 0/20

Päivämäärä: Sunnuntai 27.10.2019

Kellonaika: 18:00 - 18:55

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Rosa sijaistaa

PowerPilates - 2/14

Päivämäärä: Sunnuntai 27.10.2019

Kellonaika: 19:00 - 19:55

Paikka: Lumme-sali (Muurarinkuja 1)

Ohjaaja: Anne

Hot yinjooga - 5/20

Päivämäärä: Sunnuntai 27.10.2019

Kellonaika: 19:15 - 20:30

Paikka: Lime-sali (Timpurinkuja 3)

Ohjaaja: Karoliina